Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Verze pro seniory

modul pro seniory

Mobilní verze

mobilní verze webu

Výběr z galerie

Náhodná fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Hasiči s diplomem po úspěšné soutěži (1971)

Navigace

Obsah

Další dění na webu

Typ: ostatní
-

Vážení občané obce Sulimov.

Uplynula doba asi dvou měsíců od chvíle, kdy byly uvedeny do provozu nové internetové stránky. Pokud je budete pravidelně navštěvovat, měly by zajistit vaši informovanost o všem podstatném, co v obci probíhá.

Asi měsíc již máte možnost sledovat konkrétní vyhlášky, usnesení a jiné dokumenty úředního charakteru, které jsou zde pravidelně zveřejňovány hospodářkou obecního úřadu. Není nutné zdůrazňovat, že vám mohou mnohdy pomoci zodpovědět otázky týkající se vašich problémů a nejasností bez nutnosti čekat na úřední hodiny. Od tohoto dne zde budou publikovány také aktuality z dění v obci, pozvánky na akce, krátké reporty z akcí proběhlých a v neposlední řadě také fotky mapující jejich průběh. Tím získáte okamžitý přehled o všem, co se u nás koná, i zhodnocení toho, co již proběhlo.

V současné době se také začíná pracovat na vytvoření nových sekcí, které by měly dotvořit úplnost webu. Jde především o sekce informující o našich spolcích, tedy o SDH, STK a ŠK. Chybět by neměla ani knihovna.

Jak již bylo výše zmíněno, budete moci prohlížet fotografie aktuálního dění. Těšit se však můžete také na fotogalerii z let minulých, na níž se v současnosti začíná pracovat.

Podoba a stav internetových stránek se v dnešní době stávají neoddělitelnou součástí obecní image. Je jen na nás všech, obyvatelích Sulimova, jak dobrý náš web bude. Redakce webu bude ráda za vaše názory, připomínky a iniciativní činnosti, které by mohly pozvednout úroveň stránek. Pište je do návštěvní knihy. Stejně tak každý, kdo bude chtít zveřejnit cokoliv týkající se naší obce, nechť se obrátí na mne a to prostřednictvím e-mailu: sevcik.j.ml@seznam.cz anebo osobně v domě č.p.56. Iniciativa je vítána.

Doufám, že web splní vaše očekávání a budete se na něj rádi vracet.
Přejme tedy našim internetovým stránkám mnoho zajímavých článků, pěkné fotky, dostatečnou informovanost, schopné redaktory a vysokou návštěvnost. Především však přejme naší obci a nám, jejím obyvatelům, abychom svým životem stránkám dávali dostatečné množství podnětů pro pravidelnou aktualizaci.


Slávek Ševčík


Vytvořeno: 16. 11. 2008
Poslední aktualizace: 16. 11. 2008 0:00
Autor: