Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Verze pro seniory

modul pro seniory

Mobilní verze

mobilní verze webu

Výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jeden z tanečních výstupů maškar

Navigace

Obsah

Hasiči zhodnotili uplynulý rok 2012

Typ: ostatní
Hasiči zhodnotili uplynulý rok 2012 V pátečním večeru 4. ledna proběhla v kulturním domě výroční valná hromada SDH Sulimov. Můžete se podívat na pár fotek v galerii, zhlédnout video z roku 2012 a nebo si počíst v aktualizované sekci SDH. Plán práce sboru na rok 2013 je k dispozici v "souborech ke stažení".

Tradiční novoroční valnou hromadu si nenechala ujít téměř padesátka členů hasičského sboru.
Každoročním návštěvníkem je také pan starosta obce Mgr. Zdeněk Dvořák, který ve své zdravici poděkoval všem sulimovským hasičům za jejich práci a vyzdvihl význam činnosti SDH pro celou obec. Vzácnými hosty byli rovněž Ing. Pavel Dekret, ředitel odboru IZS a služeb HZS Zlínského kraje, a pan Antonín Horák, náměstek starosty OSH Kroměříž.

Ve výroční zprávě zhodnotili členové výboru SDH činnost sboru v roce 2012 a následně představili plán práce na nadcházející rok 2013. (Obojí naleznete v sekci SDH na tomto webu.) Samozřejmě nemohlo chybět video mapující zajímavé momenty celého uplynulého roku. (Naleznete ve videogalerii SDH.) Po krátké diskuzi a vystoupení hostů byla schůze zdárně ukončena a nastala volná zábava. Ta se, jak už to tak bývá, protáhla do pozdních hodin.

Děkuji všem členům, kteří se zúčastnili a posílám pozdrav těm, kteří tak učinit nemohli. Přeji všem, aby se nám v roce 2013 jen dařilo a abychom měli z naší práce mnoho radosti.

Jaroslav Ševčík, starosta SDH Sulimov

Fotografie v galerii - Výroční valná hromada SDH 4.1.2013

 

Valná hromada SDH Sulimov 4.1.2013


Vytvořeno: 7. 1. 2013
Poslední aktualizace: 7. 1. 2013 0:00
Autor: