Navigace

Obsah

Kvasický ořešák v soutěži STROM ROKU 2017

Typ: ostatní
Kvasický ořešák v soutěži STROM ROKU 2017 V letošním roce se Obec Kvasice přihlásila do ankety Strom roku 2017 „Kvasický ořešák“. Strom postoupil do finále mezi 12 stromů z celé republiky. Neváhejte a podpořte nejvýraznější strom kvasického zámeckého parku.

DOPIS MÍSTOSTAROSTY KVASIC ZDEŇKA ZAPLETALA:

Vážení spoluobčané, kvasičáci, lidé se zájmem o přírodu a životní prostředí,

v letošním roce se účastníme ankety o strom roku 2017. Již jsme prošli úspěšně předkolem této soutěže a postoupili jsme s naším ořešákem mezi 12 vybraných stromů v České republice. Většina kvasičáků námi navržený ořešák velmi dobře zná, kdo by přesto nevěděl, je to strom v Zámeckém parku. Proběhlo také fotografování tohoto stromu, takže podle fotek na webových stránkách obce ho velmi jednoduše najdete i poznáte.

Hlasování o strom roku bude probíhat od 15.6.2017 do 15.9.2017. Hlasovat je možno zasláním DMS STROM7 60 na tel.87777. Cena DMS je 60,- Kč. Dále jsou k dispozici podpisové archy, na které se může každý podepsat, ale pouze jednou (bezplatně).

Archy můžete podepsat zatím na těchto místech:

  • na Obecním úřadě v Kvasicích
  • v trafice u Martiny Klapilové
  • v květinářství u Šárky Prchalové
  • v knihovně

Kvasický ořešák je strom starý, zajímavý a krásný. Když k němu zavítáte procházkou, jistě vás osloví a dáte mu svůj hlas. Chtěl bych také oslovit širší veřejnost Zlínského kraje, ořešák je jediným zástupcem tohoto regionu, takže pojďme do toho a hlasujme!

V případě nejasností ohledně hlasování vám rádi poradíme na tel. 603 532 369.

Děkuji.

Zdeněk Zapletal
místostarosta obce Kvasice

kvasický ořešák soutěž strom roku 2017


Vytvořeno: 3. 9. 2017
Poslední aktualizace: 3. 9. 2017 0:00
Autor: Ing. Jaroslav Ševčík