Středa, 2.4.2014 - Erika
.: Kontakt :.

Obecní úřad Sulimov
Sulimov 51
768 21 Kvasice
Telefon: 573 360 036
obec@sulimov.cz

.: Vyhledávání :.

PROHLÁŠENÍ TVŮRCE STRÁNEK

Informace o stránkách

Oficiální internetové stránky Obec Sulimov, které jsou umístěny na internetové adrese www.sulimov.cz jsou tvořeny s přihlédnutím k pravidlům a metodickým pokynům vydaným Ministerstvem informatiky ČR v dokumentu "Best practice - pravidla pro tvorbu přístupného webu ver 1.0"; a k normám konsorcia WCAG 1.0.

Stránky www.sulimov.cz jsou vytvořeny pomocí technologie XHTML, PHP a MYSQL. Kód stránek je validní dle specifikace XHTML 1.0 Transitional a neobsahuje syntaktické chyby.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné pro majoritní i alternativní prohlížeče webových stránek.


Grafický vzhled webu

Grafický vzhled webu je vytvořen pomocí kaskádových stylů CSS.

Stránky podporují možnost zvětšení velikosti písma pomocí webového prohlížeče.

Stránky byly testovány v nejrozšířenějších a nejpoužívanějších internetových prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla a Opera) s ohledem na jejich grafickou jednotu vzhledu a na zachování funkčnosti všech sekcí webu.

Stránky mají optimalizovaný tiskový výstup (bez grafiky a menu).


Dotazy a ohlášení chyb

Máte-li ke stránkám nějaké dotazy nebo naleznete-li na těchto stránkách chybu nebo zjistíte špatnou funkci stránek, pošlete informaci správci stránek na e-mailovou adresu:
webmaster@sulimov.cz - webmaster, Jan Rýdel.

Případně je možno zastihnout správce stránek pomocí komunikačních programů:
ICQ:    Komunikační program ICQ - indikace stavu připojení 563-695-018
Skype: Skype status Jan Rýdel


Autorská práva ©

Pokud není na stránkách uvedeno jinak, je nositelem autorských práv textů, dokumentů, fotografií a ostatní grafiky Obec Sulimov.

Pro zveřejňování, kopírování, úpravu a šíření dat z tohoto webu kontaktujte nositele autorských práv Obec Sulimov na e-mailové adrese: obec@sulimov.cz.


Obec Sulimov ©2008-2014, ObecOnLine


Tisk ze stránek www.sulimov.cz, všechna práva vyhrazena.
02.04.2014 v 09:03:13, © Obec Sulimov 2014