Středa, 2.4.2014 - Erika

STK Sulimov

Sportovní turistický klub Sulimov


Vzniku Sportovního a turistického klubu v Sulimově předcházela iniciativa několika maminek a jejich dětí, které se občas vypravily na společnou vycházku. Po krátkém čase se rozhodly tuto svoji činnost zlegalizovat do oficiální podoby, a tak v roce 2004 bylo naše „sdružení dobrovolníků“ zaregistrováno u Ministerstva vnitra jako STK Sulimov- člen ČSTV. Zakládajících členů bylo 34.

V současnosti (stejně jako po celou dobu trvání) je hlavní náplní pravidelné cvičení pro ženy (1x týdně) a víceméně pravidelné vycházky do okolí (1x měsíčně). Velmi oblíbeným se stal dnes již tradiční výlet na hrad Buchlov, který společně absolvují sulimovští hasiči, turisté a také spřátelený turistický klub z Lubné.

Občasné uspořádání sportovní akce, zájezdu za kulturou nebo odpoledne her pro děti např. k MDD jsou dalšími aktivitami.
Na činnost klubu přispívá svými pravidelnými dotacemi ČSTV, Svaz rekreačního sportu a také sponzoři, jimž patří dík našich členů.

Menší část financí tvoří členské příspěvky (30 Kč/člen/rok). K 1.1.2009 je v klubu registrováno 37 členů. Výkonný výbor tvoří Zdenka Ševčíková, Zdenka Zavadilová a Marie Daňková.

Zveme všechny, kdo máte chuť svou účastí a nápady přispět k činnosti klubu, neváhejte a zapojte se, jak jen vám čas a temperament dovolí.

STK Sulimov

STK Sulimov

STK Sulimov

STK Sulimov

STK Sulimov


Obec Sulimov ©2008-2014, ObecOnLine


Tisk ze stránek www.sulimov.cz, všechna práva vyhrazena.
02.04.2014 v 09:03:06, © Obec Sulimov 2014