Středa, 2.4.2014 - Erika
.: Přehled zpráv :.
.: Kontakt :.

Obecní úřad Sulimov
Sulimov 51
768 21 Kvasice
Telefon: 573 360 036
obec@sulimov.cz

.: Vyhledávání :.

28.11.2013 - Slavná herečka Květa Fialová a oblíbený herec Josef Kubáník v Sulimově!

Zdeněk Dvořák, obec@sulimov.cz, přečteno: 214x

Sulimov – Do naší obce přijedou slavná herečka Květa Fialová a oblíbený herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti Josef Kubáník se svým představením. K vidění budou mezi svátky, v sobotu 28. prosince v 18 hodin v Kulturním domě.

Květa Fialová a Josef Kubáník slaví se svým představením úspěchy už několik let úspěchy. Slavná herečka, známá například z filmů Limonádový Joe aneb Koňská opera, Adéla ještě nevečeřela nebo Léto s kovbojem, vzpomíná na „zážitky z nátáčení.“ Spoustu historek má i Josef Kubáník, jeden z nejoblíbenějších herců oceňovaného Slováckého divadla.
Představení má dvě části. První trvá přibližně hodinu a po krátké pauze přijdou na řadu dotazy návštěvníků. V samotném závěru bude možné získat podpisy obou hostů a pořídit si bude možné i knihy Květy Fialové.
Představení se uskuteční za podpory MAS Jižní Haná, jejímž členem je i obec Sulimov. Vstup je zdarma. Kdo chce mít jistotu, že bude mít v sále své místo, může si přijít nahlásit účast do Vánoc na Obecní úřad v úředních hodinách.
Představení Květy Fialové a Josefa Kubáníka otevírá dlouhodobý projekt s názvem Večer v Sulimově, tentokrát s …, díky kterému se bude možné v naší obci setkat se známými hosty a poslechnout si zajímavá představení.


Komentáře k článku

04.12.2013, Antonín Ředina, antonin.redina@seznam.czZadej e-mail

S velkou radostí jsem přijal vaši zprávu-konečně se v Sulimově objeví bytosti známé ještě v minulém století.Děkuiu


Formulář pro přidání komentáře k tomuto článku

    


Obec Sulimov ©2008-2014, ObecOnLine


Tisk ze stránek www.sulimov.cz, všechna práva vyhrazena.
02.04.2014 v 09:03:27, © Obec Sulimov 2014